Heban- Main Page Ready-Made Houses with Their Own Land Ready-Made Houses in Gostkowo near Torun
Domy w Gostkowie k. Torunia
There are no translations available.
W Gostkowie koło Torunia zbudowaliśmy pięć pięknych, energooszczędnych domów w technologii szkieletowej. Dwa z nich zostały już sprzedane. Pozostałe czekają na Inwestorów.
KOSZT DOMU = CENA ZAKUPU + KOSZTY EKSPLOATACJI
Ściana zewnętrzna - elewacja z tynkiem mineralnym na styropianie - U = 0,14 W/m2K
Położenie naszych działek na których zbudowaliśmy domy przedstawiają mapki:
Odległość od centrum Torunia ~ 14 km !!!
Obecnie budujemy w tym samym rejonie, na kolejnych działkach 6 domów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce znajdującej się obok - OSIEDLE GOSTKOWO
instalacja centralnego ogrzewania ( rurki miedziane ) + grzejniki płytowe firmy PURMO ( w kuchni i łazience grzejniki drabinkowe ). Podłączenie pieca wybranego systemu należy do Inwestora ( planowana budowa przyłącza gazowego ).
komin wielokanałowy prefabrykowany - możliwość instalacji kominka.
Wszystkie ściany ocieplone i pozamykane, wykończone płytą GK, wyszpachlowane gipsem i pomalowane białą farba podkładową. Teren wokół domu uporządkowany i wstępnie ogrodzony deskami.
Cena domu z działką : 320.000,00 zł brutto - faktura vat ( Inwestor zwolniony z podatku )
Więcej informacji o następnych domach: www.osiedlegostkowo.pl